TOGlic 1.9.2 - Novinky nejen u křížovek

Nové zobrazení webu po přihlášení na TOGlic a významné vylepšení aktivity Křížovka. To jsou největší novinky v této aktualizaci.

Úvodní stránka po přihlášení uživatele

Naším záměrem bylo zpřehlednění TOGlicu a jeho funkcí po přihlášení se na portál. Zdůraznili jsme důležité nástroje jako Aktivity a Moje hodiny, abyste se i na mobilních zařízeních dostali co nejrychleji tam, kam potřebujete.

Došlo k přepracování učitelského panelu a optimalizaci jeho chování, což výrazně zlepšuje chování na menších zařízeních. Seznam přihlášených žáků nově nepřekrývá další funkce a nástroje na stránce, ale zobrazí se jako panel v pravé části stránky. 

 

Křížovky

minulé aktualizaci jste získali možnost vytvářet křížovky s mezerami mezi slovy v řádcích i tajence.

Nyní jsme se zaměřili na uživateli často požadovanou funkci - možnost uzamknout některá písmena a poskytnout tím žákům nápovědu při luštění. A je to velmi snadné - prostě jen v připravené křížovce klepněte do políčka pod písmenem, které chcete uzamknout.

A výslednou křížovku si můžete rovnou vyzkoušet:

 

Přihlášení žáků

Další novinkou je zobrazení QR kódu pro rychlejší připojení žáků přes PIN. Výhodou QR kódu je okamžité načtení stránky pro přihlášení přes PIN a automatické vyplnění PINu učitele. Žáci pak pouze zadají své jméno a mohou začít pracovat. 

Historii všech verzí naleznete zde.

Administrátor Toglic (admin) 13. 3. 2017
Was this article helpful?
Yes
No

Discussion

You have to be sign in to join!