Inspirace, rady a tipy k TOGlicu

 

Průvodce zákoutími TOGlicu, kde můžete najít radu nebo inspiraci.

Po registraci na portálu TOGlic.cz je všechno nové a neznámé. Přestože je TOGlic velmi jednoduchý, připravili jsme pro vás spoustu "záchytných bodů", kde se můžete inspirovat, naučit některou funkci využívat nebo rovnou najít aktivitu připravenou do hodiny.

 

 

Dostupné sady

U každé aktivity naleznete několik ukázkových sad, které vás mohou inspirovat, jak lze tuto aktivitu využít.

Sady jsou rozděleny do kategorií dle předmětů a u každé aktivity najdete jen sady určené k této aktivitě (takže v aktivitě Křížovka uvidíte jen připravené křížovky).

Sadu si můžete klepnutím zobrazit a pokud se vám líbí, rovnou ji můžete využít v hodině.

 

 

 

   
 

Metodika

U většiny dostupných sad je připravena metodika, jak připravenou aktivitu využít a jaký je její cíl. Metodiku zobrazíte jedním kliknutím přímo z otevřené dostupné sady.

 

 

   

Více nápadů

U každé aktivity naleznete v dolní části stránky další nápady, jak můžete aktivitu využít. Klepnutím se dostanete na konkrétní metodickou kartu. Pokud vás nápad na kartě zaujme, tlačítkem "Zkuste si to" zase otevřete připojenou dostupnou sadu a můžete si hru rovnou vyzkoušet.

 

 

 

 

 

 

Podrobná dokumentace

Chcete se dozvědět více o fungování aktivit a jak je připravit a využít? Nahlédněte do on-line příručky uživatele, která je rozdělena do přehledných kapitol. Krok za krokem vás provede celým TOGlicem.

 

 

   

Užitečné tipy v blogu

Řadu aktuálních užitečných informací se dočtete zde v blogu a ty nejčerstvější zprávy pak na profilu TOGlicu na Facebooku nebo Google+. Tak si nezapomeňte přidat stránky mezi své oblíbené.

Na všech těchto místech můžete zanechat své vzkazy a komentáře nebo se pochlubit svými úspěchy.

   

 

Hana Slípková (hana.slipkova) 04. 1. 2017
Byla tato informace pro vás užitečná?
Ano
Ne

Diskuze

Pro přidání komentářů musíte být přihlášen/a!