K dnešnému dňu bolo odoslaných už 773177 aktivít 9714 učiteľmi!

Doporučte Toglic kolegom!

Až 5 mesiacov ZDARMA!
A získajte TOGlic PREMIUM až na 5 mesiacov zadarmo! Stačí, ak váš kolega pri registrácii zadá váš PIN kód. . Alebo mu pošlite odkaz:
https://www.toglic.com/sk/registracia /?pin= Viac informácií
Za každého pozvaného kolegu dostanete mesiac TOGlic PREMIUM zadarmo!

Novinky

Domáce úkoly v TOGlicu
Mimořádná doba si žádá mimořádné činy. TOGlic, který je primárně určen pro týmovou výuku ve třídě, se musel přizpůsobit a nyní se rozšířil o velkou novinku – domácí úkoly, které Vám přinášíme zcela ZDARMA. Vybrané aktivity teď můžete zveřejnit a děti, které znají váš PIN, je mohou doma řešit. Učitel má přehled, kdo už úkol vyřešil a s jakým úspěchem. A děti tohle učení bavííííííí!
Viac informácií >
6.4.2020
Vzdeláváme pre budúcnost 2018
Tešíme sa na stretnutie s vami na niektoré zastávke konferencie Vzdelávame pre budúcnosť 2018:
  • 8. 10. (po) Žilina
  • 9. 10. (út) Poprad
  • 10. 10. (st) Košice
  • 11. 10. (čt) Levice
  • 12. 10. (pá) Bratislava
Viac informácií >
30.9.2018
Nová aktivita Obrázkové puzzle
Přinášíme vám první letošní velkou aktualizaci TOGlicu. A protože jsme si vědomi toho, že žáci si rádi hrají a soutěží mezi sebou, zaměřili jsme se právě na ně a vytvořili jsme zcela novou aktivitu Obrázkové puzzle.
Viac informácií >
21.4.2018
Aktualizácia TOGlicu 1.9.1
Dnešná drobná aktualizácia prináša opravu a úpravu zobrazenia stavu pripojenia k internetu v podobe tepajúceho zeleného srdca. A novo uvidíte svoj PIN aj keď sa budete pohybovať v dolnej časti stránky.
Viac informácií >
22.2.2017
Aktualizácia TOGlicu 1.9.0
Oživenie žiackeho rozhraní o decentné animácie, novinky vo vyhodnocovaní Slovných hier PLUS a nové možnosti v príprave krížoviek. Viac sa dozviete v blogu.
Viac informácií >
12.2.2017
Krížovky - doplnok pro PowerPoint
S radostí vám představujeme nový doplněk v Microsoft PowerPointu - TOGlic | KŘÍŽOVKY pro Office 365. Co to pro vás znamená? Že si nyní své prezentace můžete velmi jednoduše (a zdarma) oživit křížovkou, kterou znáte z TOGlicu. Vytvoříte ji, a pak také zobrazíte, přímo v PowerPointu.
Viac informácií >
5.12.2016
Aktualizácie TOGlicu 1.8.8
Dnes bola vydaná aktualizácia, ktorá prináša super vylepšenie pre aktivitu Slovné hry plus - GENERÁTOR PÍSMEN. Pozrite sa na videa v novom blogu a pak si s touto novou funkciou zkúste sami pohrať!
Viac informácií >
25.11.2016
Aktualizácia TOGlicu 1.8.7
Aktivitu Slovné hry PLUS teraz môžete žiakom vytlačiť vo forme pracovného listu alebo ju zdieľať na webe a zjednodušili sme registráciu užívateľov.
Viac informácií >
3.11.2016
4 tipy, ako precvičiť IRREGULAR VERBS
Učíte angličtinu? Nechajte sa inšpirovať, ako možno pomocou rôznych aktivít z TOGlicu zaujímavo precvičiť irregular verbs.
Viac informácií >
27.10.2016
1000 užívateľov! Bingo :-)
TOGlic má 1000 regisrovaných užívateľov! Ďakujeme vám všetkým!
12.10.2016

Blog

TOGlic má novou skvělou funkci - domácí úkoly. Aktivity, které běžně využíváte s žáky ve třídě, jsme nyní přizpůsobili mimořádné situaci a můžete je nově využít i pro distanční on-line vzdělávání. Nechte se inspirovat spoustou ukázkových úkolů.

Administrátor Toglic (admin) 10. 4. 2020

Mimořádná doba si žádá mimořádné činy. TOGlic, který je primárně určen pro týmovou výuku ve třídě, se musel přizpůsobit a nyní se rozšířil o velkou novinku – domácí úkoly, které Vám přinášíme zcela ZDARMA.  Vybrané aktivity teď můžete zveřejnit a děti, které znají váš PIN, je mohou doma řešit. Učitel má přehled, kdo už úkol vyřešil a s jakým ...

Administrátor Toglic (admin) 10. 4. 2020

Uzavření škol přineslo učitelům velkou výzvu – jak zajistit žákům materiály a zadávat úkoly pro domácí vyučování. Přemýšlíte, jak děti nezahltit množstvím výukového textu? Přinášíme vám pár tipů na oživení domácí výuky s využitím aktivit aplikace TOGlic.sk.

Administrátor Toglic (admin) 10. 4. 2020