Prebuďte svoju triedu!

 • využijete ľubovoľné HW vybavenie
 • naštartujte komunikáciu medzi deťmi
 • prispôsobte výučbu reakciám žiakov
 • zefektívnite priebeh hodiny
 • integrujte žiakov so ŠVP
 • a staňte sa zábavným učiteľom
 •  Ako na to?
 K dnešnému dňu bolo odoslaných už 1540395 aktivít 11471 učiteľmi!

Novinky

Domáce úkoly v TOGlicu
Mimořádná doba si žádá mimořádné činy. TOGlic, který je primárně určen pro týmovou výuku ve třídě, se musel přizpůsobit a nyní se rozšířil o velkou novinku – domácí úkoly, které Vám přinášíme zcela ZDARMA. Vybrané aktivity teď můžete zveřejnit a děti, které znají váš PIN, je mohou doma řešit. Učitel má přehled, kdo už úkol vyřešil a s jakým úspěchem. A děti tohle učení bavííííííí!
Viac informácií >
6.4.2020
Vzdeláváme pre budúcnost 2018
Tešíme sa na stretnutie s vami na niektoré zastávke konferencie Vzdelávame pre budúcnosť 2018:

 • 8. 10. (po) Žilina

 • 9. 10. (út) Poprad

 • 10. 10. (st) Košice

 • 11. 10. (čt) Levice

 • 12. 10. (pá) Bratislava

Viac informácií >
30.9.2018
Nová aktivita Obrázkové puzzle
Přinášíme vám první letošní velkou aktualizaci TOGlicu. A protože jsme si vědomi toho, že žáci si rádi hrají a soutěží mezi sebou, zaměřili jsme se právě na ně a vytvořili jsme zcela novou aktivitu Obrázkové puzzle.
Viac informácií >
21.4.2018
Aktualizácia TOGlicu 1.9.1
Dnešná drobná aktualizácia prináša opravu a úpravu zobrazenia stavu pripojenia k internetu v podobe tepajúceho zeleného srdca. A novo uvidíte svoj PIN aj keď sa budete pohybovať v dolnej časti stránky.
Viac informácií >
22.2.2017
Aktualizácia TOGlicu 1.9.0
Oživenie žiackeho rozhraní o decentné animácie, novinky vo vyhodnocovaní Slovných hier PLUS a nové možnosti v príprave krížoviek. Viac sa dozviete v blogu.
Viac informácií >
12.2.2017

Čo o nás hovoria

  Ve škole potřebujeme dostat rychlou zpětnou vazbu na otázku, kterou zašleme všem žákům na mobilní zařízení. V reálném čase pak vidíme práci žáka, můžeme ji hodnotit, diskutovat. Práce s Toglicem nám přináší velkou efektivitu do vzdělávání v různých fázích vyučovací hodiny.  
/upload/said-about/u-Miroslav-Slama.jpg - ZŠ se specializací v oboru výpočetní techniky, Vratislavovo náměstí 124, Nové Město na Moravě
  TOGlic je dokonalý pomocník v práci učitele a přesto tak jednoduchý a intuitivní. Učitel snadno motivuje žáky, ti jsou v hodinách nadšení, týmová i samostatná práce je baví. Pomocí TOGlicu je jednoduché získat žáky k výuce nejen cizího jazyka nenásilnou formou. Hodiny opouštíme se slovy: "To už zase zvoní?" nebo "Nemůžeme si tu hodinu prodloužit?"  
Mgr. Nikol Meyerová - Základní škola Bílina, Aléská 270
  Vzdělávám žáky se středně těžkou až hlubokou mentální retardací a kombinovanými vadami a z TOGlicu máme velkou radost. Pracujeme s ním v počítačové učebně nebo přímo ve třídě, kde využíváme stolní počítač, tablet, mobil nebo také interaktivní stůl Smart Table. Žákům se to moc líbí.  
Mgr. Jana Hřibovská - ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728
  Super aplikace, využívám při výuce na střední škole. Děkuji a jen tak dále :-)  
Ing. Karel Rejthar - SŠ zemědělská a potravinářská, Klatovy
  Chtěla bych pochválit za křížovku. Skvělý nápad! Hezky propracovaný, vychytaných do všech detailů, je vidět, že se u toho přemýšlelo. SUPER.  
Mgr. Svatava Báčková - ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
  S TOGlicom pracujeme síce krátko, ale intenzívne. Deti ho milujú, ja tiež :)  
Mgr. Ibolya Straussová - Súkromná základná škola, Kechnec
  Toglic u nás zažíva velký úspech nie len medzi deťmi, ale aj učiteľky sú nadšené. Tuto aplikáciu vrelo odporúčam do každej školy. Aktivitu urobíte pre každú vekovú kategóriu ☺  
Mgr. Júlia Jánošíková - ZŠ Záhorácka, Malacky
 Máme pripravených viac ako 205 metodických kariet!

Nechajte sa inšpirovať

Prezrite si, ako aktivity vo výučbe využili iní, a rovno si ich vyskúšajte.